نوبخت: 74 درصد پروژه‌های سفر قبل رییس جمهور به کرمان عملیاتی شده

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نوبخت: 74 درصد پروژه‌های سفر قبل رییس جمهور به کرمان عملیاتی شده

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: در سفر دور قبل رییس جمهور به استان کرمان 46 پروژه با اعتبار 968 میلیارد تومان مصوب شد که تاکنون در مجموع عدد پرداختی بیش از 505 میلیارد تومان بوده و 74 درصد کار انجام شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدباقر نوبخت" در جلسه 12 بهمن ماه شورای اداری استان کرمان با حضور رییس جمهور اظهار کرد: در سفر دور قبل رییس جمهور به استان کرمان 46 پروژه با اعتبار 968 میلیارد تومان مصوب شد که در همان جلسه اعلام شد اعتبار این مصوبات برای دو سال 95 و 96 تکمیل و پرداخت شود.

وی افزود: 614 میلیارد تومان از اعتبارات مصوب باید در سال گذشته و بخش دیگر در سال جاری پرداخت می شد.

نوبخت تصریح کرد: در سال 95 حدود 386 میلیارد تومان اعتبار پرداخت شد و آنچه از سال قبل باقی ماند برای امسال بود که با پرداخت های نقدی و اسنادی، در مجموع عدد پرداختی بیش از 505 میلیارد تومان معادل 74 درصد انجام شده است.

وی بیان کرد: سازمان برنامه و بودجه مسوول اجرای مصوبات سفر رییس جمهور به استان هاست و باید پاسخگو باشیم و با توجه به اینکه تا پایان سال باید تخصیص داشته باشیم، 100 درصد اعتبارات را چه به صورت نقدی یا به صورت اسنادی که مجلس گذاشته، پرداخت خواهیم کرد.

معاون رییس جمهور گفت: از نمایندگان مجلس می خواهیم نظارت کافی بر این امر داشته و با سازمان برنامه و بودجه همکاری بکنند.

وی در ادامه اظهار کرد: مجموعه اعتبارات تملک دارایی سرمایه ملی در استان کرمان از سال 88 تا 91 بیش از 507 میلیارد تومان بود که در دولت یازدهم تا سال 95 مجموعا یک هزار و 421 میلیارد تومان بوده و با اضافه کردن عدد سال جاری، به یک هزار و 671 میلیارد تومان می رسد.

نوبخت تصریح کرد: مجموع اعتبارات تملک دارایی های ملی سرمایه ای استان در سال قبل بیش از 314 میلیارد تومان بوده و برای امسال به 412 میلیارد تومان معادل 31 درصد افزایش رسیده است.

وی با اشاره به اینکه بودجه جاری استان در حقوق و مزایا از 178 به 228 میلیارد تومان افزایش داشته است، بیان کرد: برای این سفر اجازه داده شد بتوانیم روی 29 پروژه متمرکز بشویم که اعتبار آنها یک هزار و 188 میلیارد تومان و در حوزه آب، بهداشت و درمان، کساورزی و ... است و به تفکیک برای سه سال آینده اعتبار مشخص در نظر گرفته شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار