آمريکا توافقنامه کاهش سلاحهاي هسته اي را نقض کرده است

مقام روس:

رئيس کميسيون دفاعي و امنيتي در شوراي فدراسيون روسيه: آمريکا معيارهاي بين المللي در خصوص کاهش سلاحهاي هسته اي را نقض کرده است.

 به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري صداوسيما به نقل از خبرگزاري اسپوتنيک از مسکو ، رئيس کميسيون دفاعي و امنيتي در شوراي فدراسيون روسيه آمريکا را به نقض توافقنامه کاهش سلاحهاي هسته اي متهم کرد.

ويکتور بونداريف روز جمعه گفت روسيه به تعهدانش بر اساس توافقنامه کاهش سلاحهاي هسته اي عمل مي کند. وي اتهامات وزارت دفاع آمريکا ضد روسيه درباره خودداري از کاهش سلاحهاي هسته اي را نادرست و بي اساس خواند.
رئيس کميسيون دفاعي و امنيتي در شوراي فدراسيون روسيه در ادامه گفت آمريکا معيارهاي بين المللي در خصوص کاهش سلاحهاي هسته اي را نقض کرده است. بونداريف افزود بر خلاف ادعاي مقامات آمريکا ، روسيه به توافقنامه کاهش سلاحهاي هسته اي متعهد است.

وي تاکيد کرد کلاهک هاي هسته اي نظامي روسيه با توافقنامه « استارت - 3 » مطابقت کامل دارد. بونداريف اتهامات آمريکا عليه روسيه را بي اساس و نادرست خواند و تاکيد کرد اين عادت آمريکا است و زماني که مي خواهد دست به اقدامات غير قانوني بزند، اتهامات بي اساسي به ديگران وارد مي کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار