بيگ‌زاده: استقلالِ فصل بعد مدعی است

۶۸۵۷۷۸

۳۶۶ بازدید

هافبك سابق استقلال معتقد است استقلال در دربي عملكرد خوبي داشت و از اينكه تيم سابقش در اين بازي به پيروزي رسيده خوشحال است.

وبسایت روزنامه گل: هاشم بيگ‌زاده هافبك سابق استقلال معتقد است استقلال در دربي عملكرد خوبي داشت و از اينكه تيم سابقش در اين بازي به پيروزي رسيده خوشحال است. با بيگ‌زاده در مورد دربي 86، كري‌خواني پرسپوليسي‌ها و همچنين ماجراي طلبش از استقلال همكلام شديم.


نظرتان درخصوص دربي 86 چيست؟


يكي از بهترين دربي‌هاي چند سال فوتبال ايران بود. استقلال در اين بازي عملكرد خيلي خوبي داشت و توانست با كسب سه امتياز هوادارانش را خوشحال به منازل خود بفرستد. در اين بازي استقلال چندين موقعيت گلزني داشت كه توانست فقط از يكي از آنها استفاده كند.


پرسپوليسي‌ها قبل از بازي خيلي كري خوانده بودند.


آنها الان ديگر حرفي براي گفتن ندارند. پرسپوليس براي بردن، تمام تلاش خودش را در زمين انجام داد اما زورش به استقلال نرسيد. هواداران پرسپوليس حاضرند دو سال قهرماني‌شان را بدهند اما دربي را ببرند.


پرسپوليس اگر اين بازي را مي‌برد جشن قهرماني برپا مي‌كرد.


خيلي خوب است كه استقلال دو سال است جشن قهرماني پرسپوليس را خراب مي‌كند. استقلال اگر از ابتداي فصل چنين شرايطي را داشت الان قهرمان ليگ شده بود اما مطمئن باشيد آبي‌پوشان فصل بعد يكي از مدعيان اصلي قهرماني هستند.


ماجراي طلبت از استقلال به كجا رسيد؟


واقعا نمي‌دانم در اين باره چه كار كنم. حتما بايد از استقلال شكايت كنم تا به پولم برسم؟ 500 ميليون از طلبم را هم بخشيده‌ام اما نمي‌دانم چرا مسوولان استقلال هيچ كاري را براي من انجام نمي‌دهند. اميدوارم در آينده اتفاقات بدي پيش نيايد كه آنها از دست من ناراحت شوند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار