گل‌محمدی: قیمت دلار اردوی ترکیه ما را لغو کرد/ گردان و قاضی از ما جدا شدند

سرمربی جدید پدیده می‌گوید شهاب گردان در فصل آینده در تیم پدیده حضور نخواهد داشت.

آفتاب‌‌نیوز :

یحیی گل‌محمدی درباره حضور در پدیده برای لیگ برتر هجدهم اظهار کرد: خوشحالم که فرصتی فراهم شد تا در لیگ برتر هجدهم در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) کار کنم. امیدوارم که بتوانیم در کنار هم و با همدلی مثال‌زدنی موفق باشیم و فصلی خوب را رقم بزنیم. 

وی در خصوص فعالیت پدیده در بازار نقل و انتقالات افزود: بنا داریم تا لیگ هجدهم به بهترین شکل ممکن و با تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها روانه مسابقات شویم. به جز خانزاده، عباسیان، شهاب گردان و احتمالا محمد قاضی که از پدیده جدا شده‌اند، سعی کردیم باقی بازیکنان جوان و باتجربه پدیده را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: در همین رابطه نیز تاکنون محمد ناصری و مسعود ریگی را جذب کرده‌ایم و بازیکنان بعدی هم که جذب شوند، بدون شک از بازیکنان جوان فوتبال ایران خواهند بود.

گل‌محمدی در خصوص برگزاری اردوی برون‌مرزی تیمش نیز گفت: بنا داشتیم که اردوی آماده سازی خود را در ترکیه برگزار کنیم اما با توجه به افزایش قیمت دلار احتمالا این اردوی خارجی منتفی خواهد شد. باید در این خصوص جلساتی را برگزار کنیم تا به نتیجه نهایی در این رابطه برسیم. اگر اردوی خارجی فراهم نشود قطعا به تهران می‌رویم و در آنجا چند بازی تدارکاتی را برگزار خواهیم کرد. 

سرمربی جدید پدیده گفت: کسانی که من را می‌شناسند، می‌دانند که از کار کردن با بازیکنان جوان لذت می‌برم و امیدوارم که بتوانیم در پدیده نیز به این مهم دست یابیم و بازیکنان جوانم از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند.

گل محمدی ادامه داد: تیم پدیده نماینده فوتبال شرق کشور است و امیدوارم برای رضایت هوادارانمان بتوانیم با تلاش و کوشش نتایج خوبی را کسب کنیم.

به گزارش ایسنا، وی اظهار کرد: مردم مشهد و خراسان لایق بهترین‌ها هستند و در حوزه فوتبال نیز امیدوارم همه در استان خراسان رضوی و مشهد با همدلی، دست به دست هم دهند و از پدیده حمایت کنند تا با نتایج خوب بتوانیم نشاط را در بین مردم و هواداران افزایش دهیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار