آزار و اذیت وحشیانه دو دختر در خانه مجردی

به گزارش رکنا، ششم اردیبهشت ماه خانواده دختر ۱۰ ساله‌ای با مراجعه به کلانتری اعلام کردند دخترشان ربوده شده است. در بررسی‌های پلیسی مشخص شد دختر ۱۰ ساله هنگام رفتن به خانه به زور توسط جوانی ربوده شده و پس از انتقال به خانه‌ای مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

بدین‌ترتیب به دستور بازپرس پرونده این جنایت سیاه در اختیار پلیس قرار گرفت و مأموران به تحقیق در این باره پرداختند.
تحقیقات در این باره ادامه داشت که کارآگاهان با شکایت خانواده دیگری روبه‌رو شدند که نشان می‌داد دختر ۸ ساله‌شان توسط همین جوان ربوده شده و در خانه‌ای خالی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. براساس این شکایت ۱۴ روز پس از نخستین جنایت سیاه، دختر ۸ ساله برای خرید سبزی از خانه بیرون رفته، اما ناپدید شده بود. تا اینکه پس‌از ساعتی در اوج پریشانی به خانه‌شان برگشته و گفته بود از سوی مردی در خیابان ربوده شده و مورد آزار قرار گرفته است.

بدین‌ترتیب مأموران پس از این شکایت توانستند سرنخ‌هایی به‌دست آورند. دختر ۸ ساله گفت: او به خانه‌ای منتقل شده که در حیاطش یک سگ نگهداری می‌شد. با سرنخ‌هایی که دخترک در اختیار مأموران قرار داد، آن‌ها به خانه شیطانی رسیدند. مأموران سرگرم تحقیق بودند که ناگهان مردی از خانه مورد نظر خارج شد.

دخترک نیز آن مرد را نشان داد و مدعی شد وی همان فردی است که او را ربوده بود. متهم که متوجه حضور مأموران شده بود تصمیم به فرار گرفت، اما در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

پلیس ضمن تحقیق درباره زندگی خصوصی این تبهکار دریافت که او در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت داشته و مدتی قبل به‌دلیل اختلاف بر سر معامله مواد توسط افرادی ربوده شده و به پاکستان انتقال یافته بود، اما پس از مدتی آدم ربایان وی را آزاد کرده بودند.

با توجه به حساسیت موضوع دو دختر ۱۰ و ۸ ساله به پزشکی قانونی معرفی شدند و مشخص شد که دختر هشت‌ساله به طرز وحشیانه‌ای مورد آزار قرار گرفته است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار