خواسته‌های متفاوت مسافران هواپیمای کشور‌های مختلف جهان

خبرگزاری میزان- وجود فاصله‌های جغرافیایی موجب شده سلیقه‌ها نیز متفاوت باشد. در یک مطالعات انجام شده به این نتیجه رسیده اند مسافران هواپیما‌های کشور‌های مختلف خواسته‌های متفاوتی دارند.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، وجود فاصله‌های جغرافیایی موجب شده سلیقه‌ها نیز متفاوت باشد. در یک مطالعاتی که انجام شده است به این نتیجه رسیده اند مسافران هواپیما‌های کشور‌های مختلف خواسته‌های متفاوتی دارند.

خواسته‌های متفاوت مسافران هواپیمای کشور‌های مختلف جهان

به گزارش خبر ترک، مثلا استفاده از گوشی همراه در هواپیما ممنوع است، اما این قانون مورد رضایت مسافران هواپیمای هندی نیست. این افراد دوست دارند که حتی با پرداخت هزینه‌ای بالاتر در لحظاتی که در مسیر هستند از گوشی همراهشان بی نصیب نمانند. در این میان طبق مطالعات انجام شده کشور‌های شرق مثل ژاپن و کره و چین نیز چنین درخواستی دارند. اما رغبت مسافران هندی به استفاده از گوشی تلفن همراه در هواپیما با ۷۳ درصد بیشتر از دیگر کشور هاست.

در این میان خواسته‌های کشور‌های غربی و آمریکا جالبتر است. آن‌ها با خاموش کردن تلفن همراهشان مشکلی ندارند. مثلا آمریکایی‌ها بیشتر دوست دارند که فاصله صندلی‌ها بیشتر باشد، طوری که زانو هایشان با دیگر مسافران در تماس نباشد. مسافران انگلیس نیز بیشتر طرفدار رعایت نوبت هنگام سوار شدن به هواپیما هستند.

در این مطالعات انجام شده که بین ۱۰ کشور و ۸ هزار مسافر انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که مسافران آمریکایی بیشتر دوست دارند زمانشان را با تماشای فیلم سپری کنند.

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار