زمان سفر استانی رییس جمهور به آذربایجان غربی

محمدمهدی شهریاری روز پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان غربی اظهارداشت: طرح‌های مهم عمرانی و توسعه‌ای استان در این سفر به دست رییس جمهوری بهره برداری می‌شود.


وی اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی مختلف آذربایجان غربی برنامه ریزی‌های دقیقی را برای این سفر داشته باشند تا بهترین استفاده از حضور دکتر روحانی در استان انجام شود.


وی بیان کرد: فرودگاه ماکو، راه آهن مراغه – ارومیه، گازرسانی به بیش از ۶۰۰ روستای آذربایجان غربی از جمله طرح‌های افتتاحی این سفر خواهد بود.


استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: افزون بر آن طرح‌های بیمارستانی که به مرحله بهره برداری رسیده است، در شهرستان‌های ارومیه و خوی با حضور رییس جمهوری به راه اندازی می‌شود.


رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی نیز در این نشست با اشاره به اینکه چهار هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال درآمد دولتی نیمه نخست امسال در استان وصول شده، گفت: این میزان ۷۷ درصد پیش بینی‌های درآمدی استان است.


ناصر حضرتی افزود: از کل درآمد‌های استانی سه هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال مربوط به درآمد‌های مالیاتی بوده که وصولی ۸۲ درصدی نسبت به پیش بینی‌ها داشته است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار