تارتار: می‌توانیم استقلال را شکست دهیم

۶۶۷۰۱۸

۳۱۴  بازدید

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: برای کسب سه امتیاز وارد زمین می‌شویم و می‌توانیم استقلال را در آزادی هم شکست دهیم.

ایسنا: مهدی تارتار بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال گفت: برخی از سایت‌ها بعد از کنفرانس مطالب ما را به خوبی منتقل نمی‌کنند و شاید خواننده به عقل ما هم شک کند. از شما می‌خواهم در جملات و نوشتن دقت کنید. بازی مهمی پیش روی ماست. انتظار داریم یک مصاف خوب و جذاب را شاهد باشیم. مطمئن باشید برای کسب سه امتیاز وارد زمین می‌شویم چراکه ضمن احترام به استقلال، ما در جدول رده‌بندی و آمار از استقلال بالاتریم و می‌توانیم این تیم را در آزادی هم شکست دهیم.

او افزود: ما دچار افت نشده‌ایم. شکل تیمی ما این مساله را می‌گوید. جز گسترش فولاد و ذوب آهن بقیه تیم‌ها در نتیجه‌گیری دچار مشکل شده‌اند. کار در نیم فصل دوم خیلی سخت است. اگر بدشانس نبودیم و توپ‌های‌مان به تیرک نمی‌خورد یا پنالتی را گل می‌کردیم بهتر از این‌ها نتیجه می‌گرفتیم.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره شانس نایب قهرمانی تیمش گفت: استقلال تیم قابل احترامی است و با کادرفنی جدیدش خیلی منضبط‌تر شده است. اگر این بازی را ببریم شانس نایب قهرمان ما بیش‌تر می‌شود.

وی درباره احتمال حضورش در سپاهان گفت: من الان در پارس جنوبی هستم. پیشنهادی هم از سپاهان به من نشده است. من در سپاهان بازی کرده‌ام و اگر جزو گزینه‌های آن‌ها باشم هم باعث افتخار است. با این‌حال پیشنهاد رسمی‌ای از آن‌ها به من نشده است.

تارتار درباره احتمال فشار استقلال در ابتدای بازی، اظهار کرد: ما جوهای سنگینی مثل آبادان را پشت سر گذاشته‌ایم. برای ما داخل و خارج از خانه فرقی ندارد و آمار می‌گوید بعد از پرسپولیس ما بهترین عملکرد را داریم. شاید استقلال تحت فشار قرار بگیرد نه ما و مطمئن باشید ما با همین روند بازی می‌کنیم.

او درباره حضور طیبی در تیمش گفت: طیبی خیلی دوست داشت با توجه به اتفاقات اول فصل برگردد و به ما کمک کند. او از بازیکنان خوب و فنی فوتبال ماست. در این مقطع به او نیاز داریم. با جذب او تا حدی خیال ما در خط دفاع راحت شد.

وی درباره غایبان تیمش اظهار کرد: میثم تیموری مصدوم است ولی سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم در پایان گفت: مربیان تیم ملی قطعا بازی‌ها را رصد می‌کنند ولی از آن‌ها می خوام بازیکنان ما را ببینند. تیم ما این حق را دارد تا در تیم ملی بازیکنانی داشته باشد. بازیکنان ما هم باید در اختیار تیم باشند. در تیم ما جا افتاده که همه برای تیم‌شان بازی می کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار