دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل

۶۶۷۰۴۱

۲۰  بازدید

دانشگاه هاروارد قدیمی ترین دانشگاه آمریکا است که در سال ۱۶۳۶ میلادی (۱۰۱۵ خورشیدی) توسط هیئت قانون‌گذاران «مهاجرنشین (کولونی) خلیج ماساچوست» ساخته شد.

وبسایت فردا: هاروارد یک دانشگاه خصوصی در شهر کمبریج ایالت ماساچوست در ایالات متحدهٔ آمریکا است. این دانشگاه در سال  ۱۶۳۶ میلادی (۱۰۱۵ خورشیدی) توسط هیئت قانون‌گذاران «مهاجرنشین (کولونی) خلیج ماساچوست» ساخته شد.

هاروارد نخستین مؤسسهٔ آموزش عالی در کشور آمریکا است که نام آن در ابتدا «دانشکدهٔ نو» یا «دانشکده در شهرک نو» بود اما بعدها که در سال ۱۶۳۹ کشیشی به نام جان هاروارد ۴۰۰ جلد کتاب به کتابخانهٔ این دانشگاه و همچنین مبلغ ۷۷۹ پوند به این دانشگاه کمک نمود نام آن به هاروارد تغییر پیدا کرد. در ادامه تصاویری از این دانشگاه حدود سال‌های 1855 تا 1860 را ببینید.

دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل  دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل  دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل  دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل  دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل  دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل  دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل  دانشگاه هاروارد در ۱۶۰ سال قبل 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار