گزارش تمرین پرسپولیس

۶۶۷۰۸۷

۸۰۸  بازدید

تمرین امروز چهارشنبه سرخپوشان در شرایطی انجام شد که تمام بازیکنان حاضر بودند و ملی پوش عراقی هم به جمع تیم اضافه شد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز خود را با همراهی و خنده‌های کودکان بی‌سرپرست شیر خواه حلیمه آغاز کردند که 10 نفر از آنها با هماهنگی محمد انصاری در محل تمرین حاضر شدند و با اعضای تیم عکس یادگاری گرفتند.

در این تمرین همه بازیکنان حاضر بودند و بشار رسن هم به جمع سرخپوشان اضافه شد.

گرم کردن، عبور از بین موانع، تمرین رفلکس و تعادل، شروع کار امروز بازیکنان بود. پس از آن، تمرین تاکتیکی در نیمی از زمین و در قالب بازی فوتبال یک ضرب و دو ضرب انجام شد. در همین زمان دروازه‌بان‌ها هم زیر نظر پانادیچ برنامه‌های اختصاصی خود را انجام دادند.

شوت به دروازه، سانتر از جناحین، کارهای ترکیبی، گلزنی، پرس، تمرینات حمله به دفاع و دفاع برابر حمله در ترکیب‌های 3 به 2 و 4 به 3 از جمله تمرینات این بخش بود.

فوتبال درون تیمی در نصف زمین و 7 دقیقه دویدن در طول زمین برای سرد کردن نیز پایان بخش کار امروز سرخپوشان بود.

برانکو در بخشی از تمرینات خود نیز با آرایش خاص نفرات سعی کرد بازی برابر دفاع‌های چند لایه و فشرده و به اصطلاح اتوبوسی را برای بازیکنان خود بازسازی کند.

ایوانکوویچ همچنین مانند روزهای گذشته و همانطور که در مصاحبه‌های خود عنوان کرده بود، روی استفاده بهینه از موقعیت‌های به دست آمده و با آرامش و تمرکز و دقت در ضربات تاکید داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار