وداع اشک بار ماسکرانو با بارسلونا

۶۶۷۰۹۸

۳۱  بازدید

خاویر ماسکرانو، یکی از کاپیتان های بارسلونا امروز به صورت رسمی از این باشگاه جدا شد تا چالشی جدید را در چین آغاز کند.

ورزش سه: باشگاه بارسلونا به مناسب خداحافظی ماسکرانو امروز مراسمی ویژه ترتیب داد که در آن بسیاری از بازیکنان قدیمی و جدید و نیز مدیران رده بالای باشگاه حضور داشتند.

پس از صحبت های ابتدایی بارتومئو، ماسکرانو شروع به صحبت کرد که در میانه حرف هایش بغض او شکست و شروع به گریستن کرد.

 وداع اشک بار ماسکرانو با بارسلونا وداع اشک بار ماسکرانو با بارسلونا  وداع اشک بار ماسکرانو با بارسلونا 
ماسکرانو گفت: «از بازی برای باشگاهی مثل بارسا احساس غرور می کنم. همیشه این را گفته ام. اینکه وقتی افرادی که روزانه با تو کار می کنند و تو در کنارشان مشغول هستی، برایت تا به این اندازه ارزش قائل هستند، بهترین انگیزه و محرک برای ادامه دادن است و هیچ هدیه ای بالاتر از این نیست.

در اینجا خوش شانس من هستم که در چنین مجموعه ای سال ها حضور داشتم. هفت سال و نیم قبل، به رویای کودکی هایم دست یافتم و این رویا اکنون به پایان می رسد. خوشحالم که با چنین حسی از باشگاه رویاهایم جدا می شوم. دیگر زمان پایان دادن به زندگی در رویا رسیده بود و مدتی بود که به خداحافظی با بارسا فکر می کردم. برخی مواقع به دلایل گوناگون یک نفر مجبور به گرفتن تصمیمات سخت در زندگی خود می شود. به اعتقاد من، سخت تر از بازی برای بارسا، لحظه ای است که مجبور به خداحافظی می شوید.»

 وداع اشک بار ماسکرانو با بارسلونا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار