استقبال سلطانی‌فر از تحقیق در امور باشگاه‌ها

۶۶۷۱۷۶

۲۳۳  بازدید

وزیر ورزش و جوانان گفت: از هرگونه حسابرسی و تحقیق و تفحص در امور باشگاه‌ها و فدراسیون ها استقبال می‌کنیم.

ایسنا: مسعود سلطانی‌فر در پایان نشست مشترک خود با روسای فدراسیون‌های ورزشی که با حضور رییس کمیته ملی المپیک برگزار شد، گفت : به رغم همه نابسامانی‌ها و بهم پاشیدگی مالی و تشکیلاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ظرف ۱۵ تا ۲۰ سال گذشته، در طی یکسال توانسته‌ایم در بخش ساماندهی و نظم امور اجرایی، مالی و تشکیلاتی دو باشگاه گام‌های موثر و خوبی برداریم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: حرکت ما در این مدت کوتاه بر اساس قوانین و مقررات کشور و حسابرسی دقیق و پرداخت بخش اعظم بدهی‌های انباشته سالیان قبل مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توام با شفاف سازی بوده است و برای همین از هرگونه تحقیق و تفحص و حسابرسی در امور باشگاه‌ها و فدراسیون استقبال می‌کنیم.

مسعود سلطانی‌فر گفت: بدهی‌های این دو باشگاه در طی بیست سال گذشته بر مراجع قانونی ذی‌ربط محرز شده بود و متاسفانه در این مدت برنامه‌ای برای پرداخت آن‌ها در نزد مدیران و تصمیم‌گیران استقلال و پرسپولیس وجود نداشته است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت موفقیت دو باشگاه در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی گفت: تمام تلاش بنده و تیم مدیریتی استقلال و پرسپولیس فراهم کردن شرایطی است که هر دو باشگاه بتوانند با توجه به انتظارات هواداران و جامعه فوتبال در رویدادهای داخلی و خارجی حضوری موفق و در شان ورزش کشور داشته باشند.

او همچنین بیان کرد: درب وزارت ورزش و جوانان بر روی همه مردم، پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان و کارشناسان باز است، ما دست همه کسانی که دغدغه کشور را دارند به گرمی می فشاریم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار