نظری‌: قهرمانی را از پرسپولیس بگیرید

۶۶۷۱۷۷

۷۱  بازدید

خبر ورزشی: علی نظری‌جویباری، قائم‌مقام پیشین باشگاه استقلال از مسئولان فعلی باشگاه می‌خواست برای احقاق حق هواداران این تیم، این بار از برخورد مسالمت‌آمیز با مسائل پیرامون باشگاه دست برداشته و خیلی محکم از حق استقلال در قبال اتفاقات باشگاه پرسپولیس دفاع کنند. 

*در جریان اتفاقات مربوط به مهدی طارمی قرار دارید؟

بله! واقعاً تعجب‌آور بود. البته من از مسائل حقوقی اطلاعات کافی ندارم ولی این موضوع که تخلف آشکاری در رابطه با بازی کردن این بازیکن در پرسپولیس صورت گرفته اینقدر واضح بود که لازم به دانستن مباحث حقوقی نیست. باید قهرمانی فصل قبل را از این تیم بگیرند و به استقلال بدهند.

* چه کسی باید این موضوع را پیگیری کند؟

همه فوتبالی‌ها و البته صددرصد باشگاه استقلال! مدیران باشگاه باید مدعی شوند. وضعیت تخلف اینقدر آشکار بوده که حتی فیفا این بازیکن را 4 ماه محروم و باشگاهش را هم به دلیل همکاری با طارمی از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم کرده است! این تخلفات جریمه دارد. استقلال باید اعتراض کند.

* طارمی در تلویزیون صراحتاً گفت باشگاه به او گفته از او حمایت می‌کنند!

این نشان می‌دهد که باشگاه در جریان بوده است. زمانی هست که باشگاه از تخلف بازیکن اطلاع ندارد ولی وقتی وضعیت به این شکل است و باشگاه در اجرای این تخلف نقش داشته از حسن‌‌زاده در کمیته انضباطی می‌خواهیم که به این موضوع ورود کرده و همگی دست به دست هم بدهند تا قانون اجرا شود.

* یعنی قهرمانی را از پرسپولیس بگیرند؟

البته! مگر در ایتالیا قهرمانی را از یوونتوس پس نگرفتند؟ مگر این تیم را به لیگ پایین‌تر نفرستادند و تازه لیگ را هم با امتیاز منفی آغاز نکرد؟ لطفاً کارشناسان حقوقی دست به کار شوند و این ماجرا را پیگیری کنند. در آن‌صورت باید استقلال قهرمان فصل قبل شود و نتایج همه بازی‌هایی که در این فصل پرسپولیس با طارمی انجام داده را به نفع حریفان تغییر بدهند.

* خواسته شما از مسئولان استقلال چیست؟

البته مسئولان باشگاه خیلی اهل اعتراض کردن نیستند و بیشتر دوست دارند با مدارا کردن کارهایشان را پیش ببرند ولی این بار با دفعات قبل تفاوت دارد و حق میلیون‌ها هوادار استقلال هم در بین است. آقایانی که در باشگاه نشسته‌اند باید محکم از حق استقلال دفاع کنند و اگر نمی‌توانند، استعفا کنند تا آنهایی که توانایی‌‌اش را دارند به باشگاه بیایند. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار