تکذیب هرگونه فوت بر اثر سرمازدگی در سرپل ذهاب

۶۶۷۲۰۵

۳۱۸  بازدید

رییس بیمارستان شهدای سرپل ذهاب، اخبار انتشار یافته در فضای مجازی مبنی بر فوت دختر بچه 2 ساله به علت سرمازدگی را تکذیب کرد.

خبرگزاری ایسنا: رییس بیمارستان شهدای سرپل ذهاب، اخبار انتشار یافته در فضای مجازی مبنی بر فوت دختر بچه 2 ساله به علت سرمازدگی را تکذیب کرد.

بنا به گفته رئیس بیمارستان سرپل ذهاب، این دختر بچه پس از یک هفته سرماخوردگی در شرایطی توسط والدین برای مداوا به بیمارستان سرپل ذهاب مراجعه کرد که به علت عفونت شدید و سرایت آن به دیگر نقاط بدن، هیچ گونه علائم حیاتی نداشت.

وی سهل انگاری والدین را علت اصلی مرگ این دختر بچه 2 ساله عنوان کرد.

از سوی دیگر رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه فوت بر اثر سرمازدگی در مناطق زلزله زده را تکذیب کرد.

دکتر صائب مدرسی گفت: براساس پیگیری به عمل آمده در حوزه سلامت کلیه مناطق زلزله، اطلاعات اورژانس و سایر مراجع مربوط هیچگونه مرگ بر اثر سرمازدگی تایید نمی‌شود.

مدرسی افزود: از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی خواستاریم به منظور حفظ سلامت روانی جامعه، به ویژه مردم مناطق زلزله زده از دامن زدن به اخبار ناصحیح و یا از منابع غیر معتبر خودداری کنند.

نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی پیشتر گفته بود: شب گذشته چند نفر در مناطق زلزله زده به دلیل سرمازدگی فوت کردند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار