جعلی در قرارداد طارمی رخ نداده است

۶۶۷۲۰۳

۱۸۰۴  بازدید

سوال مهم هواداران فوتبال در ایران این است که آیا مسئله جعل مدرک در پرونده طارمی رخ داده است یا نه .

ورزش سه: سوال مهم هواداران فوتبال در ایران این است که آیا مسئله جعل مدرک در پرونده طارمی رخ داده است یا نه .

 آرش شکر ریز وکیل حقوقی فوتبال  در رابطه با پرونده طارمی ، گفت : در این پرونده ، هیچ جعل مشخصی روی نداده است و همه ی مدارک قانونی و طبق اصول نقل و انتقالاتی بوده است .

در  پرونده مربوطه نه جعل قرارداد صورت گرفته است و نه آی تی سی صادر شده است که بتوان آن را جعل کرد . قرارداد مهدی طارمی به صورت قانونی در روز 31 تیر سال 95 ثبت شده است . زمانی این پرونده مصداق جعل می شود که مانند پرونده موتومبا ، بازیکن راه آهن ، جعل آی تی سی صورت گرفته باشد . در آن زمان سازمان لیگ از این بازیکن و باشگاه راه آهن شکایت کرد و چون شکایت از سوی سازمان لیگ بود ، تمام بازی های راه آهن که با حضور موتومبا بود ، 3-0 صفر شد .

وی ادامه داد : در پرونده طارمی تخلف خاص انجام شده است که شامل فسخ غیر موجه با ریز اسپور می باشد . تخلف خاص در آیین نامه نقل و انتقالاتی فیفا دارای مجازاتی از جمله 6 ماه تا 2 سال محرومیت برای بازیکن است . هم چنین باشگاه تحریک کننده محکوم به پرداخت 1.5 برابر قرارداد بازیکن به باشگاه مربوطه می شود .

در این پرونده جعل صورت نگرفته  و مهدی طارمی مرتکب تخلف خاص شده است و فیفا هم به همین علت  طارمی را مجازات کرد .

شکرریز در رابطه با محرومیت پرسپولیس از 2 پنجره نقل و انتقالاتی تصریح کرد : باشگاه پرسپولیس قرارداد خود با طارمی را که مورخ 31 خرداد بوده است را به فیفا ارائه کرده در حالی که باشگاه ریزه اسپور بعد از این تاریخ با طارمی قرارداد منعقد کرده است . کمیته انضباطی فیفا به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که در این پرونده شما می توانستید از ریزه اسپور به علت تحریک طارمی ، شکایت کنید . در حالی که ریزه اسپور از پرسپولیس  شکایت کرده و تمامی مدارک به نفع باشگاه ترک است . به همین علت فیفا ، باشگاه پرسپولیس را به عدم صداقت محکوم کرده و این باشگاه را از 2 پنجره محروم کرده است .

شکر ریز در آخر گفت : ماده ی 74 کمیته انضباطی مربوط به جعل مدارک است ، در حالی که در این پرونده تخلف شده و هیچ جعلی از جمله جعل قرارداد و جعل آی تی سی صورت نگرفت . به همین علت هیچ تهدیدی متوجه قهرمانی پرسپولیس نیست .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار