بهبود کامل دانش‌آموز حادثه دیده هرمزگانی

۶۶۷۲۲۹

۳۰۳  بازدید

مدیر مرکز آموزشی درمانی نمازی شیراز، از بهبود دانش آموز هرمزگانی که در حادثه‌ واژگونی اتوبوس در داراب مصدوم شده بود، خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیر مرکز آموزشی درمانی نمازی شیراز، از بهبود دانش آموز هرمزگانی که در حادثه‌ واژگونی اتوبوس در داراب مصدوم شده بود، خبر داد.

 به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهدی ماهر گفت: یکی از دانش‌آموزان حادثه‌دیده‌ی هرمزگانی، که در حادثه‌ی واژگونی اتوبوس دچار ضایعه‌ی نخاعی شده بود، پس از انجام اقدامات درمانی فوق تخصصی در بیمارستان نمازی شیراز، بهبود یافت.

او گفت: این دانش‌آموز دختر، بر اثر ضربه، دچار ضایعه‌ی شدید نخاعی شده بود و در مرکز آموزشی درمانی نمازی شیراز، تحت عمل جراحی و مراقبت‌های ویژه‌ی تخصصی قرار گرفت و بار دیگر توان راه رفتن یافت.

ماهر با بیان اینکه او هم‌اینک قادر به راه رفتن است، گفت: این دانش‌آموز با حضور در بیمارستان نمازی، از کارکنان این مرکز قدردانی کرد.

مدیر بیمارستان نمازی، اضافه کرد: این دانش آموز با انجام دوره های تمرینی فشرده و با توجه به همکاری بسیار خوب خانواده، شرایط جسمی و روحی خوبی دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار