بيمه و درمان رایگان زائران اربعين در سال ۹۷ در انتظار موافقت مجلس

آقایی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

بيمه ودرمان رایگان زائران اربعين در سال ۹۷، به شرط موافقت مجلسمرتضی آقايی، سرپرست دفتر برنامه ريزی و نظارت بر امور عتبات عاليات سازمان و حج و زيارت، در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: برای هرچه با شكوه تر برگزار شدن كنگره بزرگ اربعين حسينی و در راستای تسهيل در سفر زائران، پيشنهادی را تقديم نمايندگان مجلس شورای اسلامی کرده‌ایم كه درصورت تأمين منابع و تصويب آن، تمام هزينه های بيمه وخدمات درمانی زائران اربعين  سيدالشهدا(ع) توسط دولت پرداخت شود.

وی در ادامه تصریح کرد: ستاد عتبات عالیات تلاش می کند که در صورت اعلام موافقت مجلس شورای اسلامی، زائران اربعین در سال ۹۷، هيچگونه وجهی را بابت بیمه و خدمات درمانی پرداخت نکنند.

سرپرست دفتر برنامه ريزی و نظارت بر امور عتبات عاليات سازمان حج و زيارت، در پایان با اشاره به هزینه بیمه و خدمات درمانی زائران اربعین سال ۹۶ خاطرنشان کرد: در اربعين سال جاری هر یک از زائران ۱۶ هزار تومان بابت بيمه و ۵ هزار تومان بابت خدمات درمانی هلال احمر پرداخت کردند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار