حمله جنگنده‌های سعودی به مناطقی در استان‌های صعده و تعز در یمن

حمله جنگنده‌های سعودی به مناطقی در استان‌های صعده و تعز در یمنبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری دولتی یمن؛ هواپیما‌های جنگی ارتش عربستان سعودی دوشنبه بخش‌هایی از استان مرزی صعده در یمن را هدف حمله خود قرار دادند.

جنگنده‌های رژیم سعودی با بمباران شهرستان رازح در استان مرزی صعده، پنج عضو یک خانواده یمنی را به شهادت رساندند. به گفته منابع امنیتی یمنی در این حمله، یک خانه مسکونی یمنی در محله بنی معین در رازح هدف قرار گرفت و پنج تن از ساکنان ان به شهادت رسیدند.

از سوی دیگر بخش‌هایی از شهرستان الصلو در استان تعز یمن نیز دوشنبه شش بار هدف حمله هواپیما‌های سعودی قرار گرفت. به گفته منابع امنیتی یمنی همزمان با این حملات، نیرو‌های مزدور وابسته به عربستان سعودی هم با کاتیوشا به منطقه الحوبان در تعز حمله کردند. هنوز جزئیات این حمله و تلفات انسانی و خسارت‌های مادی احتمالی این حمله اعلام نشده است.

در همین حال به گفته منابع ارتش یمن براثر انفجار بمبی به جای مانده از متجاوزان سعودی امریکایی در شهرستان منبه در استان مرزی صعده یک کودک یمنی به شهادت رسید.

انتهای پیام/

حمله هوایی عربستان به تعز و صعده در یمن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار