رحیمی: مقصر اصلی ناکامی هندبال من هستم

رئیس فدراسیون هندبال گفت: به دنبال توجیه ناکامی تیم ملی هندبال نیستم و خود را مقصر اصلی این اتفاق می‌دانم.

باشگاه خبرنگاران: علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال درگفت وگو با رادیو درباره علت نتیجه نگرفتن تیم ملی هندبال در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: به هیچ وجه به دنبال این نیستم که نتیجه نگرفتن تیم ملی هندبال را توجیه کنم. من با مشورت، ماچک را انتخاب کردم ولی این مربی نتوانست بازیکنان را با هم هماهنگ کند. مقصر اول را خودم می دانم که این مربی را انتخاب کردم و دوم نیز این مربی را مقصر می دانم. اشتباه خودم را می پذیرم و جبران می کنم.

او درباره چگونگی برنامه ریزی برای بازی های آسیایی جاکارتا بیان کرد: ۱۰ بازیکن خوب خود را در ایران نداریم. اگر بهترین مربی دنیا را هم بیاوریم باید با چه کسی کار کند؟ با بازیکنانی که در تیم های خارجی بازی می کنند صحبت کرده ایم که قراردادهای خود را به گونه ای تنظیم کنند که درصورت لزوم بتوانند در تیم ملی کشور خود هم حضور داشته باشند.

رحیمی اضافه کرد: در حال حاضر هندبال اروپا تعطیل است به همین دلیل بازیکنان ایرانی توانستند در این مسابقات شرکت کنند. ما در آینده هم این مشکلات را خواهیم داشت. نمی توان گفت چون این بازیکنان نیستند پس تیم نداریم. باید لیگ را توسعه دهیم و بازیکنان جدیدی را تربیت کنیم که جایگزین بازیکنان خارجی شوند.

رئیس فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: با بازیکنان تیم ملی که در باشگاه های خارجی بازی می کنند و شناخت بهتری از مربیان خارجی دارند، مشورت می کنیم تا برای انتخاب مربی جدید تیم ملی به جمع بندی برسیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار