پاری‌سن‌ژرمن در انتظار جریمه یوفا

خبرگزاری مهر: یوفا در سال ۲۰۱۴ تیم فوتبال پاری‎سن ژرمن را به خاطر عدم رعایت قوانین فیرپلی مالی جریمه کرد و حالا یک بار دیگر مشکلی مشابه با تیم پاریسی پیدا کرده است.

این سازمان در حال تدوین برنامه‎ای به نام «فیرپلی مالی ۲» است و قرار است از طریق آن کنترل بیشتری روی باشگاه‌ها داشته باشد. برای همین منظور در حال بررسی درآمدهای تیم فرانسوی و پول‎هایی که از اسپانسرش گرفته است.

روزنامه فرانسوی «دیمانش» روز گذشته در گزارشی مدعی شد یوفا در حال بررسی درآمدهای پاری‎سن ژرمن است و برای این منظور قراردادهای مالک قطری با اسپانسرهای این تیم را با جزئیات بررسی خواهد کرد. این روزنامه نوشته بین ارقام اعلام شده توسط باشگاه و ارقام واقعی قراردادها اختلاف بسیار زیاد است.

در سال ۲۰۱۴ باشگاه فرانسوی به دلیل مسائل اسپانسرینگ جریمه شد. این باشگاه مدعی شده بود رقم قراردادش با یکی از اسپانسرها ۲۰۰ میلیون یورو بوده، در حالی که رقم واقعی ۱۰۰ میلیون یورو بوده است. به همین دلیل باشگاه ۶۰ میلیون یورو جریمه شد.

درباره بررسی‎های اخیر اما انتظار می ‏رود در ماه مارچ نتیجه‏ گیری صورت گیرد. پاری‎سن ژرمن هم موظف شده که هرچه زودتر درباره دو انتقال گران‎قیمتش در تابستان، یعنی نیمار و امباپه و قراردادهای اسپانسرینگ و درآمدهای این تیم شفاف ‏سازی کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار